7 Ocak 2013 Pazartesi

İnsan Projesi - 2012 Bülteni

Merhaba Sevgili Dostlar,

1 yılı daha gerimizde bıraktık. 2012 yine gayet başarılı geçti diyebiliriz bizim için. Hedeflerimize ulaştık.

Geride bıraktığımız senedeki durağımız KIRŞEHİR - KAMAN oldu. Yeri gelmişken bu çalışmada Maddi - Manevi, Az – Çok katkıda bulunan sizlere minettarım.


2012 yılında KIRŞEHİR - KAMAN adresine çalışmamız Eylül başında oldu. Ramazan Tam 32 aileye maddi ve erzak desteğinde bulunduk.
Bu rakam istikrar açısından bizim için önemliydi. İlçede en büyük sorunun kalıcı sağlık nedenlerinden zorluklar yaşan vatandaşlarımızın yaşadıkları güçlükler olduğunu fark ettik.
Ancak Kaymakamlığın bu konuda son derece hassas ve duyarlı yaklaşımları bizleride bi nebze olsa sevindirdi.Bu seneki Kurban Bayramı içinse, eski bir adrese kendimizi hatırlatmak istedik. KARS-SELİM' e yine sizlerin desteği ile Bayram harçlıklar ulaştırdık.
Yaşadığım küçük bir kesit ise, bu ziyaretleri yerinde yapmamızın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hissetirdi bana. Gönderdiğimiz harçlıklardan birin alan bir ninemiz benimle iletişime geçmek istemiş ve kaymakamlık desteği ile benimle telefon ile görüştü.
Siz bağışlar adına kabul ettiğim onlarca güzel söz söyledi, ancak ben sarılarak o bağı kurmaktan yoksun kaldım. Bu gerçekten yarım kalan bir mutluluk gibi düğümlendi boğazımda.

2013 yılında yeni çalışmalar ile birlikte olmak dileğiyle, Selamlar.


©2013 İnsan Projesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder